YÜKLENİYOR

SERVİSLER

serives
Yaşam Alanları, Üretim Tesisleri, Ticarethaneler, Sağlık Kuruluşları Gibi Hayata Dokunan Üst Yapı Projelerinde Anahtar Teslim Çözümler.


serives
Güvenlik, Data ve İzleme Sistemleri ile Projelere Değer Katıyoruz. Yangın İhbar ve Uyarı, Acil Anons ve Yönlendirme, CCTV, Data, IP/Analog Telefon ve Headend TV Başta Olmak Üzre 15 Zayıf Akım Sistemine Profesyonel Yaklaşımlar Sunuyoruz.
serives
Pier ENERJİ SMM Kayıtlı Proje Müşavirlik Firmasıdır. Alanında Yetkin ve Uzman Mühendis Kadromuz Projelendirme Süreçlerinde, Teknik Değerlendirmelerin Yanı Sıra Finansal Fayda Maliyet Analizleri ile Optimum Verimlilik Hedefler.
serives
Elektrik İletim ve Dağıtım Sistemleri Kapsamında İndirici Merkez, İletim Hattı, Trafo Merkezi ve Dağıtım Hattı Tesisleri İle Uçtan Uca Anahtar Teslim Projeler Hayata Geçiriyoruz.
serives
Endüstriyel Tesislerde Güçlü Proje Yönetimi ve Verimli Personel Yapısı İle Kazançlı İş Gücü Sağlıyoruz. Finansal ve İşgücü Verimliliği Yüksek Çalışma Sistemimiz İle Kısa Sürede Yatırımlarınız Kazanca Dönüştürüyoruz.
serives
Pier ETS Otonom Enerji Takip Sistemi, enerji izlemenin ötesinde bir enerji verimliliği network altyapısıdır. Pier ETS, modüler sistem mimarisi ile bireysel ve kurumsal son kullanıcıya hizmet eder.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Size sorununuzla ilgili yardımcı olabiliriz, bize iletişim bilginizi bırakmanız yeterlidir